ارسال رایگان کالاوما
topHeroImage.jpg

کالاوما؛ یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی در کشور است که در سال 1397 به همت سرمایه گذارانی جوان و با تجربه از همین مرز و بوم تاسیس شده است. این مجموعه با یاری گرفتن از یک تیم مستعد، با هوش و متعهد، همواره در تلاش است تا روند خرید مشتریانش را تسریع بخشد. مهم ترین و ارزشمندترین هدف این مجموعه ایجاد یک تجربه ی به یاد ماندنی و منحصر به فرد از « یک خرید لذت بخش» است.

در دنیای امروز برای تامین مایحتاج زندگی، هیچ گونه نیازی به حضور فیزیکی در مراکز خرید و فروشگاه ها نیست. خوشبختانه با ورود فروشگاه های اینترنتی یا آنلاین شاپ ها به عرصه ی خرید و فروش، بستر مناسبی فراهم شده تا شهروندان در جوامع مختلف بتوانند در کمترین زمان ممکن و با اطمینان خاطر، به هر آن چه نیاز دارند دسترسی پیدا کنند. بی شک جلب اعتماد مشتریان، ارائه ی خدمات با کیفیت و پشتیبانی پس از فروش، از جمله مهم ترین ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی است. کالاوما در طول فعالیتش اثبات کرده است که تمام توانش را در راستای رسیدن به این اهداف به کار گرفته است و با اعطای امتیازات ویژه ای از جمله تضمین اصالت کالا، پرداخت درب منزل، ضمانت بازگشت کالا تا 7 روز و ارسال رایگان بالای 100 هزار تومان بر این ادعا صحه گذاشته است.زمینه ی فعالیت کالاوما بسیار گسترده است و از تنوع شگفت انگیزی برخوردار است. محصولات متنوع در زمینه های گوناگون از جمله کالاهای دیجیتال، مد و پوشاک، لوازم خانه و...بخشی از مهم ترین دسته بندی های محصولات قابل ارائه در این مجموعه است.

کالاوما با تمام قوا، شرایطی را فراهم کرده است تا مشتریان در نهایت آرامش و با تکیه بر مشخصات کامل و دقیق هر محصول، یک انتخاب درست و آگاهانه داشته باشند.در نهایت تمامی اعضای تیم کالاوما، با نظارت مستمر و همراهی مدیران توانمندش و ارائه ی محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب به صورت شبانه روزی تلاش می کنند تا تمام شهروندان در سراسر کشور بتوانند از خدمات عالی بهره مند شوند.

کالای دیجیتال
لوازم خانه و آشپزخانه
مد و پوشاک
آرایشی بهداشتی - سلامت
popup.png