HeaderImage.svg
HeaderImage.svg
RegiterKalaTeam.svg

عضویت در کالاتیم

کالاتیم، باشگاه مشتریان کالاوما است. کالاتیم ایجاد شده تا مشتریان همیشگی کالاوما، حس خوش بیشتری نسبت به خرید خود داشته باشند. بعد از ثبت‌نام در سایت، کاربر به یک عضو فعال در کالاتیم تبدیل شده و می‌تواند از مزایای عضویت در این باشگاه استفاده کند.پس اگر هنوز در سایت ثبت‌نام نکرده‌اید، برای اضافه شدن به کالاتیم عجله کنید. شرایط ویژه این عضویت با هر باشگاه دیگری که تاکنون دیده‌اید متفاوت است. عضو شدن در کالاتیم، برای شما ارزشمند خواهد بود. جوایز و تخفیف‌های هیجان‌انگیز منتظر شما هستند. همین حالا در سایت عضو شوید و این فرصت را از دست ندهید!

با هر تعامل، سکه دریافت کن!

بعد از ثبت‌نام در سایت، شما عضو فعال کالاتیم هستید. بعد از این مرحله می‌توانید با هر تعاملی که انجام می‌دهید، سکه دریافت کنید. با انجام هر خرید یا ثبت نظر سکه بگیرید و از مزایای این سکه‌ها بهره‌مند شوید. این سکه‌ها برای خرید هر کالایی از هر دسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما کاربران عزیز می‌توانید با خریدهای بیشتر یا ثبت نظر، شانس بیشتری برای گرفتن سکه داشته باشید.

  • ایجاد حساب کاربری: با ثبت‌ نام در سایت کالاوما به عضو کالاتیم تبدیل می‌شوید و 11 سکه دریافت می‌کنید.
  • تکمیل حساب کاربری: با تکمیل حساب کاربری خود در سایت کالاوما 21 سکه دریافت می‌کنید.
  • خرید از سایت: شما می‌توانید با هر بار خرید از سایت و نسبت به مبلغ سبد خرید، سکه دریافت ‌کنید. به ازای هر 18000 تومان خرید، 1 سکه به حساب شما اضافه خواهد شد. این سکه‌ها بعد از گذشت 7 روز از زمان دریافت سفارش، به کیف پول شما منظور می‌شوند.
  • ثبت نظر:برای هر محصول نظر ثبت کنید. از تجربه استفاده از آن کالا بنویسید و سکه دریافت کنید. ثبت هر نظر مفید توسط شما، برابر با دریافت 5 سکه است که به کیف پول شما اضافه خواهد شد.
GetCoins.svg

درباره کالاتیم

تمام افرادی که در مجموعه بزرگ کالاوما کار می‌کنند، یک هدف مشترک دارند. این هدف چیزی نیست جز ایجاد تجربه "یک خرید لذت‌بخش" برای مشتری. ما سعی کردیم بهترین و باکیفیت‌ترین کالاها را با قیمت رقابتی در سایت موجود کنیم تا مشتری راحت‌ترین خرید را انجام دهد. بازخورد خوبی که از شما مشتریان عزیز گرفتیم و همینطور افزایش کاربران سایت، اتفاق خوب و دلچسب این روزهای ما بود که ما را به فکر ایجاد کالاتیم انداخت.تعداد افرادی که روزانه به تیم بزرگ و زرد رنگ کالاوما اضافه می‌شوند، بسیار زیاد است. این اتفاق بهانه‌ای شد تا برای رفاه بیشتر کاربران فعال و وفادار سایت، یک تیم تشکیل دهیم به نام کالاتیم تا در کنارهم تداوم خرید از سایت را شیرین‌تر و لذت‌بخش‌تر کنیم.

aboutKalaTeam.svg
کالای دیجیتال
لوازم خانه و آشپزخانه
مد و پوشاک
آرایشی بهداشتی