ارسال رایگان کالاوما
HeaderImage.svg
HeaderImage.svg
RegiterKalaTeam.svg
عضویت در کالاتیم

کالاتیم، باشگاه مشتریان کالاوما است. کالاتیم ایجاد شده تا مشتریان همیشگی کالاوما، حس خوش بیشتری نسبت به خرید خود داشته باشند. بعد از ثبت‌نام در سایت، کاربر به یک عضو فعال در کالاتیم تبدیل شده و می‌تواند از مزایای عضویت در این باشگاه استفاده کند.پس اگر هنوز در سایت ثبت‌نام نکرده‌اید، برای اضافه شدن به کالاتیم عجله کنید. شرایط ویژه این عضویت با هر باشگاه دیگری که تاکنون دیده‌اید متفاوت است. عضو شدن در کالاتیم، برای شما ارزشمند خواهد بود. جوایز و تخفیف‌های هیجان‌انگیز منتظر شما هستند. همین حالا در سایت عضو شوید و این فرصت را از دست ندهید!

کیف پول

بعد از ثبت‌نام در سایت، شما عضو فعال کالاتیم خواهید شد. بعد از این مرحله شما می‌توانید با هر تعاملی که انجام می‌دهید، سکه دریافت کنید. با انجام هر خرید، ثبت نظر و دعوت از دوستان می‌توانید سکه دریافت کنید و از مزایای این سکه‌ها بهره‌مند شوید. این سکه‌ها برای خرید هر کالایی از هر دسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما کاربران عزیز می‌توانید می توانید با خریدهای بیشتر، ثبت نظر و معرفی دوستان شانس بیشتری برای گرفتن سکه داشته باشید.

walletBigImage.svg
با هر تعامل، سکه دریافت کن!

بعد از ثبت‌نام در سایت، شما عضو فعال کالاتیم هستید. بعد از این مرحله می‌توانید با هر تعاملی که انجام می‌دهید، سکه دریافت کنید. با انجام هر خرید یا ثبت نظر سکه بگیرید و از مزایای این سکه‌ها بهره‌مند شوید. این سکه‌ها برای خرید هر کالایی از هر دسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما کاربران عزیز می‌توانید با خریدهای بیشتر یا ثبت نظر، شانس بیشتری برای گرفتن سکه داشته باشید.

  • ایجاد حساب کاربری: با ثبت‌نام در سایت کالاوما و تکمیل حساب کاربری خود، به عضو کالاتیم تبدیل می‌شوید و 10 سکه دریافت می‌کنید.
  • خرید از سایت: شما می‌توانید با هر بار خرید از سایت و نسبت به مبلغ سبد خرید، سکه دریافت ‌کنید. به ازای هر 10000 تومان خرید، 1 سکه به کیف پول شما اضافه خواهد شد. این سکه‌ها بعد از گذشت 7 روز از زمان دریافت سفارش، به کیف پول شما منظور می‌شوند.
  • ثبت نظر:برای هر محصول نظر ثبت کنید. از تجربه استفاده از آن کالا بنویسید و سکه دریافت کنید. ثبت هر نظر مفید توسط شما، برابر با دریافت 5 سکه است که به کیف پول شما اضافه خواهد شد.
GetCoins.svg
CoinsCashed.svg
اینجا سکه ها نقد می شوند

این سکه‌های هیجان‌انگیز قابلیت تبدیل به اعتبار را دارند و در کیف پول شما ذخیره می‌شوند. شما می‌توانید برای خرید‌های آینده خود از این سکه‌ها استفاده کنید و لذت خرید خود را دو چندان کنید.تمامی سکه‌هایی که از 3 روش گفته شده به کیف پول شما اضافه می‌شوند، در قسمت حساب کاربری، بخش کیف پول قابل مشاهده است. حداقل سکه‌های دریافتی شما باید به 5 برسد تا بتوانید آن‌ها را تبدیل کنید و از مزایای آن استفاده کنید.

درباره کالاتیم

تمام افرادی که در مجموعه بزرگ کالاوما کار می‌کنند، یک هدف مشترک دارند. این هدف چیزی نیست جز ایجاد تجربه "یک خرید لذت‌بخش" برای مشتری. ما سعی کردیم بهترین و باکیفیت‌ترین کالاها را با قیمت رقابتی در سایت موجود کنیم تا مشتری راحت‌ترین خرید را انجام دهد. بازخورد خوبی که از شما مشتریان عزیز گرفتیم و همینطور افزایش کاربران سایت، اتفاق خوب و دلچسب این روزهای ما بود که ما را به فکر ایجاد کالاتیم انداخت.تعداد افرادی که روزانه به تیم بزرگ و زرد رنگ کالاوما اضافه می‌شوند، بسیار زیاد است. این اتفاق بهانه‌ای شد تا برای رفاه بیشتر کاربران فعال و وفادار سایت، یک تیم تشکیل دهیم به نام کالاتیم تا در کنارهم تداوم خرید از سایت را شیرین‌تر و لذت‌بخش‌تر کنیم.

aboutKalaTeam.svg
کالای دیجیتال
لوازم خانه و آشپزخانه
مد و پوشاک
آرایشی بهداشتی - سلامت
popup.png