نمایش صفحه 1 از 3
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
 • پیشنهادی
 • ارزانترین
 • گران ترین
 • جدیدترین
 • پرفروش‌ترین‌
 • پربازدیدترین
 • بیشترین تخفیف
جستجوی پیشرفته
محدوده قیمت
برند ها
 • Miscellaneous
 • TSCO
 • Baseus
 • ProOne
نوع
رنگ محصول
اعمال کردن

خرید و قیمت پایه نگهدارنده موبایل

امروزه استفاده از پایه نگهدارنده و هولدر موبایل برای همه، به ویژه افرادی که زیاد سفر می‌روند و مسیرهای مختلف را به کمک GPS پیدا می‌کنند بسیار ضروری است. به همین دلیل، آشنایی با ویژگی‌های بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل می‌تواند انتخاب را راحت کند.

راهنمای خرید هولدر و پایه نگهدارنده موبایل

هنگام انتخاب بهترین هولدر موبایل برای ماشین، چند نکته اساسی را باید در نظر گرفت:

1-فضای داخلی خودرو

با در نظر گرفتن فضای داخلی خودروی خود می‌توانید نگهدارنده ای را انتخاب کنید که در فضای مناسبی جا بگیرد، بدون اینکه جلوی دید شما باشد. اگر شیشه جلوی خودروی شما با زاویه کمی نسبت به داشبورد بالا رفته باشد، ممکن است فضا برای نصب پایه نگهدارنده جلوی شیشه نداشته باشید. اگر داشبورد خودروی شما ناهموار یا آسیب دیده باشد، ممکن است به عنوان یک نقطه مناسب برای قرار دادن پایه عمل نکند. در نهایت، باید از پایه‌های نگهدارنده ای استفاده کنید که به دریچه‌های هوا وصل می‌شوند.

2-دمای منطقه

دمای منطقه یکی دیگر از مواردی است که باید هنگام جستجو برای بهترین پایه نگهدارنده موبایل در نظر بگیرید. اگر پایه موبایل نصب شده روی شیشه خودرو برای استفاده در یک منطقه آب و هوایی مناسب نباشد، مکش آن از بین می‌رود و می‌افتد. اگر شرایط جوی منطقه شما خیلی گرم یا خیلی سرد است، بهترین کار این است که به سراغ پایه نگهدارنده دریچه کولر یا پایه مغناطیسی بروید.

3-اندازه و وزن موبایل

در مورد مطابقت یک هولدر و یا نگهدارنده با گوشی شما، مهم‌ترین عوامل اندازه و وزن هستند. برخی از پایه‌های نگهدارنده محکم‌تر از بقیه هستند، در حالی که برخی دیگر تنها برای نگهداری نوع خاصی از گوشی‌ها طراحی شده‌اند. اگر گوشی موبایل شما بزرگ است بهتر است به سراغ هولدر مغناطیسی بروید.

4-مدت زمان استفاده از پایه

اگر زیاد یا به مدت طولانی رانندگی می‌کنید، باید پایه نگهدارنده ای را انتخاب کند که بتواند وزن گوشی شما را برای مدت زمان بیشتری تحمل کند. داشتن ویژگی‌های مورد نیاز از جمله درگاه شارژ یا توانایی تغییر حالت بسیار مهم است.

مزایای استفاده از پایه نگهدارنده گوشی موبایل

 • گوشی‌تان را در جای خود محکم نگه می‌دارد، حتی وقتی جاده پر از دست انداز می‌شود.
 • از گم شدن موبایل در شکاف‌های صندلی راننده جلوگیری می‌کند.
 • دنبال کردن مسیریاب را از طریق گوشی آسان‌تر می‌کند.
 • این امکان را فراهم می‌کند بدون در دست گرفتن گوشی و از طریق هندزفری تماس تلفنی برقرار کنید.
 • این امکان را فراهم می‌کند بدون سر و صدا موسیقی یا پادکست گوش کنید.

انواع پایه و هولدر گوشی موبایل

پایه‌های موبایل معمولا در یکی از دسته‌های زیر جای می‌گیرند:

1-پایه نگهدارنده دریچه کولر

پایه‌های دریچه کولر به تیغه‌های دریچه هوای جلوی خودروی شما متصل می‌شوند و این امکان را برایتان فراهم می‌کنند تا بسته به جای قرار گرفتن دریچه در اتومبیلتان، گوشی را به راحتی در سمت چپ یا راست فرمان قرار دهید. آن‌ها در دریچه‌های مستطیلی نسبت به دریچه‌های گرد بهتر کار می‌کنند و می‌توانند بسیار محکم سر جای خود قرار بگیرند. با این حال، هنگامی که در زمستان هوای دریچه گرم می‌شود، استفاده از یک نگهدارنده موبایل نصب شده روی دریچه، خطر گرم شدن بیش از حد گوشی شما را به همراه دارد.

2-هولدر مغناطیسی

پایه‌های نگهدارنده مغناطیسی در اشکال و اندازه‌های مختلف عرضه می‌شوند. در این نوع هولدر معمولا از آهنربایی استفاده می‌شود که به پشت گوشی موبایل چسبیده و از یک پایه مغناطیسی که در قسمت‌های مختلف خودرو از جمله روی داشبورد یا شیشه جلو می‌چسبد.

3-پایه نگهدارنده مدل فنجانی

پایه‌های مدل فنجانی متناسب با اشکال و اندازه‌های مختلف دریچه‌ها و گوشی‌های موبایل ساخته شده‌اند. بعضی از آن‌ها از آهن رباهای قدرتمندی برای نگه داشتن گوشی شما در جای خود استفاده می‌کنند، در حالی که بقیه از دسته‌های لاستیکی استفاده می‌کنند تا به تیغه‌های دریچه کولر وصل شوند. این نوع پایه نگهدارنده بسیار محکم است و تنها مشکلی که ممکن است داشته باشد این است که می‌تواند به طور بالقوه هوای ناشی از تهویه مطبوع اتومبیل را مسدود کند.

4-پایه نگهدارنده گیره‌ای موبایل

پایه‌های گیره‌ای همانطور که از اسمشان مشخص است، پایه‌هایی هستند که به قسمت‌های مختلف خودرو وصل می‌شوند. آن‌ها بهترین گزینه برای نصب پشت زیر سری راننده برای مسافران عقب هستند.

بهترین پایه نگهدارنده آیفون کدام است؟

پایه‌های نگهدارنده زیادی وجود دارد که با گوشی آیفون سازگار هستند. اگرچه بهترین انتخاب پایه‌های نگهدارنده موبایل مگنتی (مغناطیسی) هستند.

آیا پایه‌های نگهدارنده مغناطیسی برای موبایل ضرر دارند؟

خیر. بیشتر آن‌ها برای گوشی‌های موبایل کاملا بی‌ضرر هستند. آن‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا به اندازه کافی قدرتمند باشند که بتوانند موبایل را در جای خود قرار دهند، اما آنقدر قدرتمند نیستند که به محافظ گوشی نفوذ کنند و به هر یک از اجزای حساس آن آسیب برسانند.

بهترین مکان برای قرار دادن هولدر و پایه نگهدارنده کجاست؟

به طور معمول داشبورد بهترین مکان برای نصب پایه نگهدارنده گوشی است. به این ترتیب گوشی قابل دید است، به هیچ وجه جلوی شیشه را نمی‌گیرد و استفاده از آن راحت است.

ادامه مطلب
کالای دیجیتال
لوازم خانه و آشپزخانه
مد و پوشاک
آرایشی بهداشتی