ارسال رایگان کالاوما
نمایش صفحه 1 از 4
کد تخفیف : KM_FirstTime 50 هزار تومان تخفیف خرید اول از کالاوما
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
 • پیشنهادی
 • ارزانترین
 • گران ترین
 • جدیدترین
 • پرفروش‌ترین‌
 • پربازدیدترین
specialSaleRibbonNew فروش
ویژه
specialSaleRibbonNew فروش
ویژه
جستجوی پیشرفته
محدوده قیمت
برند ها
 • Miscellaneous
 • My
 • Violet
 • deep romance
 • MELONY
نوع
ویتامین
اعمال کردن

خرید و قیمت رژ لب مدادی

لوازم آرایش لب و رژ لب ها انواع و اقسام متفاوت دارند و می توانند با داشتن رنگ هایی بسیار زیبا و خیره کننده، توجه شما را به خود جلب کنند. یکی از انواع رژ لب، که طرفداران زیادی نیز دارد، رژ لب های مدادی هستند.

یکی از مهم ترین وظایفی که رژ لب های مدادی به خوبی از عهده انجام آن بر می آیند، اصلاح نقص های لب است. این مداد به کمک لب ها آمده تا بتواند نقایص آن را به خوبی پنهان کرده و ظاهری زیباتر به لب ها ببخشند.

راهنمای خرید رژ لب مدادی

به هنگام انتخاب یک رژ لب مناسب، باید نکات مختلفی را مورد توجه قرار دهید. شما باید محصولی را انتخاب کنید که بتواند زیبایی ظاهری را برای شما فراهم کند، ضمن آنکه از نظر ترکیبات نیز برای سلامتی شما مضر نباشد.

متناسب با رنگ پوست

یکی از مهم ترین مواردی که می تواند باعث افزایش جلوه ظاهری و بصری لوازم آرایش شود، همخوانی و تناسب آنها با رنگ پوست است. در واقع عاملی که باعث می شود استفاده از لوازم آرایش زیبایی شما را چشمگیر تر کند، همین تناسب است.

اینکه چه رنگ هایی با رنگ پوست شما هماهنگ است، موردی است که تنها با تجربه و امتحان کردن انواع مختلف رژ بدست می آید و شما باید رنگ های مختلف را بر روی لب هایتان امتحان کنید تا متوجه شوید کدام یک می تواند برای شما بهترین باشد.

ترکیبات موجود در رژ لب مدادی

ترکیبات موجود در رژ لب ها، اهمیت زیادی دارند. چون ممکن است گاهی با لمس لب ها توسط زبان، مقداری از ترکیبات وارد بدن شود. به همین علت، رژلب نباید حاوی مواد مضر برای بدن باشد. زیرا ممکن است در دراز مدت اثرات مخربی بر روی سلامتی داشته باشد.

علاوه بر عدم وجود مواد آسیب زا، بهتر است ترکیبات مغذی نیز در یک رژ لب مدادی وجود داشته باشد تا علاوه بر زیبایی، پوست شما از این مواد نیز تغذیه کند.

عدم وجود مواد حساسیت زا در رژ لب های مدادی از دیگر مواردی است که حتما باید به آن توجه کنید. پوست لب بسیار حساس است و به مراقبت و توجه بیشتری نیاز دارد و همین امر لزوم خرید مواد آرایشی با کیفیت را می رساند.

ماندگاری بالا

از دیگر عواملی که حتما باید در یک رژ لب مدادی خوب وجود داشته باشد، ماندگاری بالای آن است. البته این ماندگاری بالا نباید به علت وجود مواد مضر در آن باشد و بهتر است به هنگام خرید حتما به این مورد توجه داشته باشید.

یکنواختی و پوشانندگی بالا

یکی از مهم ترین نکاتی که باعث می شود استفاده از یک برند خاص بسیار مورد توجه قرار گیرد، یکنواختی در پخش آن و پوشانندگی بالای رژ لب مدادی است. وجود این دو فاکتور در رژلب های مدادی بسیار اهمیت دارد.

جلوگیری از خشک کردن پوست لب

رژ لب ها باید عاری از ترکیباتی باشند که موجب خشک شدن لب می شوند. اگر قرار باشد استفاده از یک مارک خاص رژ، موجب خشکی و آسیب به پوست لبتان شود، بهتر است آن را تعویض کرده و به دنبال برندهای معتبرتر در این زمینه باشید.

اگر پوست لب شما به عارضه خشکی مبتلاست، بهتر است از خریدن رژلب هایی که این عارضه را شدید تر می کنند، جلوگیری کنید.

بهترین روش استفاده از رژ لب مدادی

هر یک از انواع رژلب ها، برای استفاده روش خاصی دارند که بهتر است آنها را رعایت کنید تا نتیجه زیباتری حاصل شود. برای استفاده از رژلب های مدادی نیز باید نوک رژ را در وسط لب بالا قرار داده و آن را به سمت گوشه های لب بکشید. لب پایینی را نیز به همین روش رژ بزنید و پوشش یک دست و منظمی بر روی آن ایجاد کنید.

چند نکته مهم

 • یکی از عوارضی که بعد از استفاده رژ لب ها ممکن است برای شما به وجود آید، خشک شدن لب است. اگر این مشکل در لب های شما وجود دارد، بهتر است قبل از اینکه رژلب استفاده کنید از موادی که برای رفع این مشکل توصیه می شود، استفاده کنید تا خشک شدن لب هایتان به کمترین حد ممکن برسد. خصوصا به هنگام استفاده از رژ لب هایی که مات هستند توجه به این نکته بسیار ضروری است. زیرا رژلب های مات قدرت زیادی برای خشک کردن لب دارند و بهتر است به هنگام استفاده از این نوع رژ، مراقب سلامتی لب هایتان باشید.
 • قبل از خرید رژ لب، انعطاف پذیری آن را بررسی کنید. یک رژ لب با کیفیت بالا باید بین دو حالت سفت و نرم قرار گیرد. نه خیلی سفت و شکننده و نه خیلی نرم و چرب باشد.
ادامه مطلب
کالای دیجیتال
لوازم خانه و آشپزخانه
مد و پوشاک
آرایشی بهداشتی - سلامت
popup.png