نمایش صفحه 1 از 2
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
 • پیشنهادی
 • ارزانترین
 • گران ترین
 • جدیدترین
 • پرفروش‌ترین‌
 • پربازدیدترین
 • بیشترین تخفیف
4 ( 1 )
2,868,000 تومان
4 ( 1 )
1,748,000 تومان
5 ( 2 )
اتمام موجودی
اتمام موجودی
4 ( 1 )
اتمام موجودی
اتمام موجودی

خرید و قیمت قلم نوری

قلم نوری کالای دیجیتال نوظهوری است که داده ها را به کامپیوتر منتقل می کند و جایگزین مناسبی برای ماوس می باشد. طراحی بدنه قلم نوری به گونه ای است که استفاده از آن بسیار آسان است و به راحتی بین انگشتان دست قرار می گیرد. معمولا روی بدنه قلم های نوری کلیدهایی برای کلیک چپ و راست قرار دارد.

کاربرد قلم نوری

کاربردی ترین استفاده از قلم های نوری در آموزش آنلاین است که باعث بهبود سرعت ارتباطات شده است. با استفاده از قلم نوری می تو انید لذت آموزش مدرن را تجربه کنید. اگر در زمینه طراحی و گرافیک فعالیت دارید قلم نوری گزینه مناسبی برای ارتقا کیفیت کار شما است. از این کالای نوظهور می توان در تهیه کلیپ های آموزشی نیز بهره برد. به طور کلی اگر می خواهید در حرفه و فعالیت خود بهترین عملکرد را داشته باشید، باید با پیشرفت تکنولوژی همگام شده و از آن بهره بگیرید.

قلم نوری یا ماوس؟

نوک قلم نوری حساس به فشار است در حالی که ماوس فاقد این ویژگی است. پس همان طور که با مداد روی کاغذ می نوشتید، می توانید با قلم نوری بنویسید و از این تکنولوژی روز دنیا بهره مند شوید. شما هرچه قدر که قلم نوری را بیشتر به صفحه فشار دهید، خط پر رنگ تری رسم می کند در حالی که موس این قابلیت را ندارد.

مزایای قلم نوری

کار با قلم نوری خیلی دقیق تر از کار کردن با ماوس است. خوشحال باشید! دیگر خبری از لغزش های ماوس بر روی صفحه نیست. به راحتی می توانید مطالب خود را به صورت الکترونیک درج کنید و از طراحی لذت ببرید.

می توانیم این مژده را به شما بدهیم که در هنگام استفاده از قلم نوری کوچکترین فشاری به دست شما وارد نمی شود پس خستگی ناشی از کار زیاد را فراموش کنید. ابعاد کوچک این محصول باعث جا به جایی آسان آن شده است تا بتوانید قلم نوری خود را در مراسمات مختلف به همراه داشته باشید.

انواع قلم های نوری

قلم های نوری از نظر سایز صفحه نمایش، میزان حساسیت فشار قلم و رزولوشن با یکدیگر متفاوت هستند. اکثر قلم های نوری بی سیم هستند با این حال می توان آن ها را در دو دسته ی بدون نمایشگر و نمایشگردار دسته بندی کرد.

قلم های نوری بدون نمایشگر دارای یک صفحه هستند که می توانید آن را به کامپیوتر خود وصل کنید. در واقع شما با حرکت قلم روی صفحه، نشانگر را روی مانیتور حرکت می دهید.

در قلم های نوری نمایشگردار شما مستقیما روی مانیتور می نویسید. سایز مانیتورهای به کار رفته در قلم های نوری با هم متفاوت است.

نوع دیگری از قلم های نوری دفتر یادداشت دیجیتال است که دارای یک خودکار با نوک جوهری می باشد. پس می توانید روی کاغذ بنویسید و سپس فایل آن را در حافظه دستگاه خود ذخیره کنید.

برای آموزش مجازی کدام قلم نوری مناسب تر است؟

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و هم چنین رواج بیماری کرونا، تقاضای آموزشگاه ها و موسسات برای بهره مندی از قلم نوری افزایش یافته است. اما باید این نکته را به شما خاطر نشان کنیم که نیازی نیست برای برگزاری کلاس های آنلاین خود یک قلم نوری نمایشگر دار و گران قیمت تهیه کنید، قلم نوری هایی با مدل پایین تر هم می تواند پاسخ گوی نیاز شما باشد.

برای خرید قلم نوری به چه نکاتی توجه کنیم؟

 • میزان حساسیت فشار قلم پارامتر تاثیرگذاری است که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید.
 • سرعت عملکرد انواع قلم نوری ها را با هم مقایسه کنید و ببینید کدام یک عملکرد سریع و بدون تاخیری دارند.
 • اگر در زمینه طراحی لباس و یا گرافیک فعالیت می کنید، ما به شما خرید قلم نوری های مانیتوردار را پیشنهاد می کنیم.
 • افزایش تولید قلم نوری و کاربرد گسترده آن باعث شده شاهد نمونه های متنوع با قیمت و کارایی متفاوتی باشیم. پس می توانید با در نظر گرفتن ویژگی های مورد نیاز خود، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

ایکس پی پن (XP PEN)  یکی از برندهای پرطرفدار بین کاربران قلم نوری است. این برند محصولات متنوعی برای کاربری مقدماتی تا حرفه ای به بازار عرضه کرده است. قلم های نوری دارای تنوع بسیار بالایی هستند، پس نیازتان را بسنجید و قلم نوری مناسب خود را خریداری کنید.

 

ادامه مطلب
کالای دیجیتال
لوازم خانه و آشپزخانه
مد و پوشاک
آرایشی بهداشتی